2019-05-25, šeštadienis, 15:19.     Šiandien Kalnujai saulė teka 05:08, leidžiasi 21:47, dienos ilgumas 16:38.

Ar neįsiskolinote už komunalinių atliekų surinkimą?

Ar neįsiskolinote už komunalinių atliekų surinkimą?

   Raseinių rajono savivaldybėje vietinė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą buvo įvesta nuo 2008 m. liepos 1 d. Nuo tos datos visiems rajono gyventojams ar savo gyvenamąją vietą rajone deklaravusiems piliečiams bei visiems rajone veiklą vykdantiems juridiniams asmenims privalu mokėti mokestį už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą (išskyrus juridiniams asmenims, kuriems taikomi specialūs atliekų tvarkymo reikalavimai).

 

 

   Raseinių rajone vietinę rinkliavą turėtų mokėti daugiau nei 19 tūkst. mokėtojų (iš jų 4 tūkst. - juridiniai asmenys). Tačiau net 31 proc. vietinės rinkliavos mokėtojų vėluoja tai padaryti, o 3,6 proc. jų turi įsiskolinimų didesnių nei 500 Lt.


   Raseinių rajono savivaldybės administracija ragina gyventojus ir juridinius asmenis, vėluojančius sumokėti vietinės rinkliavos mokestį, tai padaryti artimiausiu metu, nes Rinkliavos administravimo tvarkos aprašas numato ir prevencines priemones: tiems, kurių vietinės rinkliavos įsiskolinimai dideli, šiais metais rajono Savivaldybė ėmė taikyti teisės aktuose numatytą vietinės rinkliavos išieškojimo tvarką, pagal kurią nesumokėta vietinės rinkliavos dalis bus išieškoma teisminiu keliu, per antstolius. Jei teks to griebtis, vėluojantys sumokėti įmokas neabejotinai patirs papildomų išlaidų, nes be skolų padengimo teks padengti ir bylinėjimosi išlaidas, ir skolos išieškojimo kaštus.


   Tikimės, kad rajono gyventojai ir juridiniai asmenys į tai atkreips dėmesį ir ateityje išvengs nuostolių bei nemalonumų.

 

 

 
 
Contact formŠios dienos vardadieniai