2021-09-19, sekmadienis, 10:51.     Šiandien Kalnujai saulė teka 07:13, leidžiasi 19:36, dienos ilgumas 12:23.

Aštuntą kartą Kalnujuose nuvilnijo šventė „Vasara žolynų žieduose“

2019-08-22, Audrius Noreika
Aštuntą kartą Kalnujuose nuvilnijo šventė „Vasara žolynų žieduose“

Aštuntą kartą Kalnujuose nuvilnijo šventė „Vasara žolynų žieduose“. Renginys vyko trimis etapais. Pirmoji renginio dalis prasidėjo sportinėmis varžybomis atnaujintoje viešojoje erdvėje.


Gausus būrys sportininkų dalyvavo krepšinio „Trys prieš tris“ varžybose, smiginio, vaikų dviratukų lenktynėse. Sportininkai apdovanoti prizais ir medaliais. Pagrindinius prizus sportininkams įsteigė verslininkas K.Ulvidas. Mažieji sportininkai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Antroje renginio dalyje vyko Raseinių rajono kultūros centro Kalnujuose atnaujintų patalpų atidarymas. Klebonas V.Paukštis pašventino atnaujintas patalpas ir viešąją erdvę, palinkėjo visose veiklose vienyti ir telkti vietos bendruomenę.


Šventėje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius E.Jonyla, pavaduotoja I.Juknevičienė, Raseinių rajono kultūros centro direktorė I.Šatkauskienė, pavaduotojas J.Dargevičius, UAB „Raseinių statyba“ atstovė A.Paulauskienė, Kalnujų seniūnijos bendruomenių pirmininkai, seniūnaičiai. RRKC Kalnujuose vokalinė grupė išbandė naują sceną ir padovanojo visiems nuotaikingą koncertą atsidėkodama už įkurtuvių dovanas, I.Mažintienė paskaitė savo kūrybos eilėraščių.


Trečia renginio dalis vyko kaimo bendruomenės „Kalnujai“ kiemelyje. Čia buvo pasveikinti šiais metais gimę naujagimiai. Gandrai buvo dosnūs Kalnujų seniūnijai - padovanojo net šešis vaikučius. Dvi kalnujiškės verslininkės O.Ričkutė ir J.Žemkauskienė jaunosioms mamytėms padovanojo grožio procedūrų kuponus. Tradiciškai buvo pasveikinti ir aštuoni abiturientai. Seniūnė palinkėjo siekti savo tikslų ir nepamiršti Kalnujų žemės, jiems įteikti atminčiai raudonskruosčiai obuoliai.


Nuotaikinga muzikine programa visus džiugino Kėdainių rajono Truskavos kultūros centro vokalinis moterų ansamblis ir jo vadovas K.Valionis, tikros muzikos fabrikėlis „Nešpietni bernai“ ir vaikinų grupė „Lotus“ iš Klaipėdos. Už tai, kad ši šventė pavyko, dėkojame šventės rėmėjams ir pagalbininkams.


Už finansinę paramą dėkojame UAB „Raseinių statyba“, UAB „Danspin“, UAB „Litspin“, UAB „Raseinių grūdai“, UAB „Projektas Karma“, Lino Songailos individualiai įmonei, UAB „ Žilinskis ir Co“, kooperatinei bendrovei „Raveta“, seniūnei R.Čepurnovienei, A.Ilevičiui, R.Martinaičiui, B.Žemkauskui, E.Macaičiui, A.Gerčui, E.Mačiulskiui, E.Zymonui. Už buvimą kartu su mumis svarbiomis akimirkomis nuoširdžiai dėkojame klebonui V.Paukštei. Už pagalbą organizuojant šventę dėkojame B.Gerčienei, R.Ežerinskienei,  D.Myniotienei, L.Kalvaitienei, jaunimui, vedantiesiems S.Survilaitei ir A.Myniotui,, krepšinio treneriui K.Lendzevičiui. Už renginio įgarsinimą dėkojame K.Kliknai ir V.Vasiliauskui.


 

RRMMVB vyr. bibliotekininkė D.Myniotienė

Teksto nuotraukos L.Banienės

Contact formŠios dienos vardadieniai