2018-12-14, penktadienis, 12:00.     Šiandien Kalnujai saulė teka 08:50, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:11.

Baigėsi krepšinio turnyro „Savivaldybės taurė“ antrojo rato kovos (7)

2013-09-30, Gintautas Balčaitis, Raseinių KKSC direktoriaus pavaduotojas
Baigėsi krepšinio turnyro „Savivaldybės taurė“ antrojo rato kovos

Praėjusį savaitgalį pasibaigė rajono vyrų krepšinio turnyro „Savivaldybės taurė“ antrojo rato kovos. Po jų paaiškėjo keturios komandos, kurios dabar jau rato sistema toliau kovos dėl nugalėtojų titulo.

Antrajame rate „Julisa“ įtemptoje kovoje 101:96 nugalėjo „Luknę-Žaiginį“, „Dairena“ 91:62 sutriuškino „Jaunius“, „Joseda“ tik pirmame kėlinuke sulaukė „Santechnikos Centro“ pasipriešinimo, vėliau perėmė iniciatyvą ir gana nesunkiai nugalėjo rezultatu 106:85, na o naujokai „Bilderis“ įveikė „Vidukelę“ 86:69 (varžybų akimirkos nuotraukose).

Taigi finaliniame ketverte „Julisa“, „Dairena“, „Joseda“ ir „Bilderis“. Ketvertuko kovos prasidės spalio 6 dieną Sporto centro sporto salėje: