2021-09-19, sekmadienis, 10:42.     Šiandien Kalnujai saulė teka 07:13, leidžiasi 19:36, dienos ilgumas 12:23.

Kaimo bendruomenė „Vengerskai“ keliavo Žemaitijos kraštu

Kaimo bendruomenė „Vengerskai“ keliavo Žemaitijos kraštu

    Kaimo bendruomenė „Vengerskai" rugpjūčio 2 dieną surengė puikią pažintinę kelionę savo bendruomenės nariams po Žemaitijos kraštą ir jo muziejus.

 

   Nors iš ryto dulksnojo lengvas lietutis, bet tai neišgąsdino į kelionę susiruošusių bendruomenės narių ir jos pirmininkės Laimos Valinčienės.

 


   Kad kelionė neprailgtų, autobuse buvo žaidžiami linksmi žaidimai, minamos mįslės, nuotaika pasidarė tik dar geresnė ir lauke sušvito saulutė. Pirmasis muziejus, į kurį atvykome, buvo Skuodo r., Mosėdyje įsikūręs respublikinis Vaclovo Into akmenų muziejus. Visi galėjo apžiūrėti tikrai nuostabaus grožio ir dydžio akmenų bei pabuvoti muziejaus įkūrėjo namuose, pamatyti, nuo ko prasidėjo šio pastato įkūrimas.

 


   Papietavę gražioje poilsiavietėje prie vandens ir išsimaudę, kelionę tęsėme. Sekantis ekskursijos tikslas - Kretingos muziejaus kompleksas, kuriame buvo galima pasigrožėti puikiu žiemos sodu, nuostabiu parku, apžiūrėti Etnografijos ekspoziciją dvaro vandens malūne, pasigrožėti centrinių rūmų archeologijos ekspozicija.

 


   Kelionę užbaigėme patyrę daug įspūdžių, nuvykdami į Klaipėdos r., kur apsilankėme Gamtininkų centro „MiniZoo".
   Diena prabėgo labai greitai, visi pilni įspūdžių grįžome į namus prie kasdienių darbų.

 

 

 

 
 
Contact formŠios dienos vardadieniai