2022-09-25, sekmadienis, 05:01.     Šiandien Kalnujai saulė teka 07:23, leidžiasi 19:21, dienos ilgumas 11:57.

Kalėdinis šėlsmas Kalnujuose

2020-01-08, Audrius Noreika
Kalėdinis šėlsmas Kalnujuose

Besibaigiant seniesiems metams į naująją RRKC Kalnujuose salę sugužėjo nemažas būrys žiūrovų. Ir kaip neateisi, kai vaidina vaikai. Jaunieji artistai parodė linksmą nuotaikingą pjesę „Grybai vaidina televiziją“ sukėlusią daug šurmulio ir juoko.

 

Įnoringa pasipūtusi baravykienė, auklėjo savo vyrą, kuris nesugebėjo šilko skaros parnešti. Žinių vedėja pranešanti apie miško gyvenimo įvykius, vyraujančios mados tendencijas. Reporterio Kipso naujienos iš karo zonos ir dar daug įvairiausių įvykių. Jaunieji aktoriai palydėti karštais plojimais.

 

Keletą nostalgiškų dainų atliko K. Klikna. RRKC Kalnujuose mėgėjų teatras suvaidino vieną dieną iš lietuviškos šeimos gyvenimo. Kaip vienam laimė visą gyvenimą šypsosi o kitam ir valandėlės pagaili. Labai nesisekė tai šeimai, nelaimės viena po kitos užgriuvo. Tai vienas sūnus bendrabutį supleškino, tai kitas degant raudonai šviesoforo šviesai važiavo ir baudą turi tėvas sumokėti, o mažoji dukrytė Teklė nesugebėjo net ožio išganyti. Premiją už nuolatinį vėlavimą į darbą brigadininkas nubraukė.

 

Žiūrovams iš komiškų situacijų netrūko gardaus juoko. Reikia mokėti iš savo nesėkmių ir pasijuokti. Juk kita diena išauš geresnė. Su besibaigiančiais metais visokiausios sėkmės linkėjo tarybos narė J. Garliauskienė. Gražių žodžių ir pilnus krepšius mandarinų dovanojo seniūnė R. Čepurnovienė. Antra vakaro dalis persikėlė į Kalnujų bendruomenės namus. Susirinkusius linksmino estradinė grupė „Retro“. Vakaro įkarštyje apsilankė Kalėdų senelis. Jis ne tik dovanėlių atnešė, bet ir pravedė linksmus žaidimus.

 

Metai užbaigti darbingai ir sėkmingai. Noriu padėkoti savo jauniesiems ir pradedantiesiems vyresniesiems aktoriams. Jums puikiai sekėsi ir tikiu jog ateityje sukursime ne vieną vaidmenį. Už pagalbą organizuojant šventę ačiū seniūnei R. Čepurnovienei, bendruomenės pirmininkui A. Žemkauskui ir brangiems žiūrovams, kurie lanko ir lankys mūsų renginius. Lai riedantis kitų metų traukinys atveš jums sveikatą, draugystę, mielą pabuvimą su artimaisiais, kaimynais, giminėmis.

 

Teksto autorė: RRKC Kalnujuose kultūrinių renginių organizatorė Laimutė Banienė

Teksto nuotraukos L.Banienės

Contact form

Šios dienos vardadieniai