2018-12-14, penktadienis, 11:48.     Šiandien Kalnujai saulė teka 08:50, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:11.

Krepšinio turnyre „Savivaldybės taurė“ sužaisti pirmieji finalinio ketverto susitikimai (4)

2013-10-07, Gintautas Balčaitis, Raseinių KKSC direktoriaus pavaduotojas

Krepšinio turnyre „Savivaldybės taurė“ sužaisti pirmieji finalinio ketverto susitikimai.

Pirmojoje dvikovoje tarp „Julisos“ ir „Bilderio“ lygi kova vyko tik pirmąjį kėlinuką - jis baigėsi lygiosiomis 23:23. Vėliau palaipsniui iniciatyva perėjo „Bilderio“ pusėn, kuris vis didino persvarą ir galutinis rezultatas - gana ryški „Bilderio“ pergalė rezultatu 99:77.

Antrojoje dvikovoje veiksmas vystėsi kiek kitaip. Abi panašaus lygio komandos „Joseda“ ir „Dairena“ dideliu greičiu kovėsi iki pat rungtynių pabaigos, taip ir neišsiaiškinusios, kuri pranašesnė. Prireikė pratęsimo. Jo pabaigoje baudų metimais dviejų taškų persvarą įgijo „Dairena“, bet paskutines pratęsimo sekundes ataką rengė „Joseda“, deja jos tritaškis metimas skriejo pro šalį. Taigi įtemptas ir gražias rungtynes 100:98 laimėjo „Dairena“.

Sekančios ketverto rungtynės vyks spalio 13 dieną, sekmadienį, Sporto centre 16.00 val. žais „Julisa“ - „Dairena“, na o 17.30 val. į aikštelę išbėgs „Bilderis“ ir „Joseda“.

Kviečiame krepšinio gerbėjus atvykti pasižiūrėti įtemptų, gražių kovų!