2022-09-25, sekmadienis, 04:46.     Šiandien Kalnujai saulė teka 07:23, leidžiasi 19:21, dienos ilgumas 11:57.

Raseinių rajono pareigūnai patruliavo kartu su policijos rėmėjais

2017-03-14, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Raseinių rajono pareigūnai patruliavo kartu su policijos rėmėjais

Siekdami kurti saugią aplinką gyvenamojoje teritorijoje bei užkardyti linkusių nusikalsti asmenų ar grupių teisės pažeidimus, praėjusią savaitę Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai kartu su policijos rėmėjais bei jaunaisiais policijos rėmėjais patruliavo Raseinių rajono Viduklės ir Kalnujų seniūnijų teritorijose, bendravo su seniūnais, socialiniais, pašto darbuotojais, šiose teritorijose veikiančių bendruomenių atstovais, Saugios kaimynystės grupių aktyvu.

 

 

      Lankytasi jaunimo, nepilnamečių pamėgtose susibūrimo vietose, automobilių stovėjimo aikštelėse, mokyklų teritorijose, poilsiavietėse, prie parduotuvių, Saugios kaimynystės grupių teritorijose. Bendraujant su gyventojais, domėtasi, kokios problemos juos jaudina, raginta rūpintis savo ir turto saugumu.

 

     Paliesta ir smurto artimoje aplinkoje tema. Apgailestauta, jog problemas matanti visuomenė: kaimynai, draugai, artimieji, kolegos, pedagogai ir kiti, dažnai būna apatiški. Policijos atstovai kvietė gyventojus būti pilietiškais bei atsakingais ir matant smurto atvejus savo aplinkoje, nebūti abejingais ir apie juos pranešti skubios pagalbos telefonu 112.

 

     Gyventojai raginti ir toliau išlikti nepakančiais daromiems teisės pažeidimams, dalyvauti policijos organizuojamoje prevencinėje veikloje, bendruomenės renginiuose bei prisidėti prie saugios aplinkos kūrimo savo gyvenamojoje vietovėje.

 

Šiaulių AVPK info.

Contact form

Šios dienos vardadieniai