2022-05-25, trečiadienis, 23:16.     Šiandien Kalnujai saulė teka 05:07, leidžiasi 21:47, dienos ilgumas 16:39.

Raseinių rajono savivaldybė tapo MAXIMA iniciatyvų konkurso „Mes – bendruomenė“ laimėtoja

Raseinių rajono savivaldybė tapo MAXIMA iniciatyvų konkurso „Mes – bendruomenė“ laimėtoja

Jau antrus metus MAXIMA inicijuoja projektą „MES – bendruomenė“, kuriuo nori skatinti bendruomenių susibūrimą, buvimą kartu, aktyvų laisvalaikio leidimą gryname ore su visa šeima bei prisidėti prie bendruomenių gyvenimo kokybės gerinimo. Raseinių rajono savivaldybė šiais metais tapo viena iš 12-os MAXIMA iniciatyvų konkurso „Mes – bendruomenė“ laimėtojų. Projektui „Prabaudos poilsio ir vaikų žaidimų zonos įrengimas“ skirtas 4296,00 Eur finansavimas.

 

   Konkurso metu visos Lietuvos savivaldybių administracijos galėjo teikti paraiškas pildant anketą vienai laisvalaikio, vaikų žaidimų ar sveikatingumo zonai įrengti. MAXIMA iniciatyvų konkursui projektą rengė Raseinių miesto seniūnijos seniūnas Jonas Elzbergas ir Savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Sirvidienė. Iš visų pateiktų paraiškų buvo atrinkta 12, labiausiai atitinkančių projekto kriterijus ir idėją. MAXIMA prisidės 40 % viso projekto vertės, bet ne daugiau nei 5000 Eur vienam projektui, Lietuvos savivaldybių administracija – 60 % projekto vertės. Konkursui „Mes – bendruomenė“ pateikti projektai buvo vertinami vadovaujantis 5-iais pagrindiniais kriterijais: ilgalaikė nauda ir orientacija į bendruomenių gerovės kūrimą, jų loginis nuoseklumas bei įgyvendinimo aiškumas, efektyvus biudžeto panaudojimas ir atitikimas iniciatyvos tikslams bei prioritetinėms veikloms sritis. Konkurso metu daugiausiai dėmesio skirta aktyvaus laisvalaikio ir sveikatingumo skatinimui bei daugiafunkcinių erdvių vietos bendruomenėms kūrimui.

 


   Raseinių miesto seniūnija prie Prabaudos tvenkinio Savivaldybės biudžeto lėšomis šiais metais įrengė automobilių stovėjimo aikštelę, iškirto menkaverčius krūmus, į paplūdimį atvežė smėlio, pastatė naują stendą, kuriame skelbiama įvairi informacija. Už MAXIMA skirtas lėšas bus įrengtas žaidimų kampelis, skirtas ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams. Bus įsigyti trys įrenginiai: žaidimų aikštelė, čiuožykla, dvivietės medinės sūpynės. Šie įrenginiai sukurs patrauklesnę aplinką, padidės vietovės lankymo galimybės, žaidimo aikštelėje vaikai turės galimybę aktyviai ir saugiai leisti laisvalaikį, o mažylius atlydėję tėvai ar seneliai galės ramiai šalia poilsiauti.


 

Contact formŠios dienos vardadieniai