2022-05-25, trečiadienis, 22:49.     Šiandien Kalnujai saulė teka 05:07, leidžiasi 21:47, dienos ilgumas 16:39.

Savivaldybės administracijos ir tarybos narių pasitarime aptarti greito sprendimo reikalaujantys klausimai

Savivaldybės administracijos ir tarybos narių pasitarime aptarti greito sprendimo reikalaujantys klausimai

 Rugpjūčio 2 d. vyko Savivaldybės administracijos ir padalinių vadovų bei specialistų, Savivaldybės tarybos narių ir Savivaldybei pavaldžių įmonių direktorių pasitarimas, kuriame aptarti ruošiami sprendimo projektai ir kiti aktualūs, greito sprendimo reikalaujantys klausimai.

 

Pasitarime kalbėta apie Ariogalos turgavietės sutvarkymą, ieškota sprendimų, kad ariogališkiams prekeiviams būtų sudarytos kuo geresnės sąlygos, o gyventojams akių nebadytų apgailėtinos būklės turgavietė. Aptartos vandens ir nuotekų trasų Raseinių miesto Kalnų g. paklojimo galimybės. Sprendimo projektai dėl Ariogalos turgavietės sutvarkymo bei Raseinių miesto Kalnų gatvės vandentakos darbų bus svarstomi artimiausiame Savivaldybės tarybos posėdyje, kuris planuojamas rugpjūčio 25 d.

 

   Savivaldybės taryba jau yra pritarusi didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės įrengimui Ariogaloje, tačiau iki šios tiksliai nebuvo apsispręsta dėl vietos. Pasitarimo dalyviai nusprendė, jog ši aikštelė turi būti įrengta buvusio Gėluvos sąvartyno teritorijoje, nes ten suformuotas sklypas, nustatytos sanitarinės zonos, yra privažiavimas ir kt.
   Pasitarimo metu taip pat aptarti einamieji švietimo, socialiniai, teritorijų planavimo ir kt. klausimai.

 


   Pasitarime dalyvavo administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Jonas Kurlavičius, Savivaldybės tarybos nariai Diana Kaupaitienė, Steponas Nacius, Linas Bielskis, Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Armandas Mockus bei šio skyriaus vyriausiasis specialistas (ekologas) Giedrius Butkus, Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Valmantas Bentnorius, UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ direktorius Jonas Kiaušas ir UAB „Raseinių vandenys“ direktorius Vaclovas Simonavičius.

 

 

 

Nuotr. E. Aukštakio / ManoRaseiniai.lt
 

Contact formŠios dienos vardadieniai