2021-04-19, pirmadienis, 07:26.     Šiandien Kalnujai saulė teka 06:17, leidžiasi 20:42, dienos ilgumas 14:25.

Senolės namuose - kontrabandinės cigaretės ir „velnio lašai“

2014-02-22, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Senolės namuose - kontrabandinės cigaretės ir „velnio lašai“

   Turėdami informacijos, kad Raseinių rajono, Kalnujų seniūnijos, Bliūdžių kaimo 78-erių metų gyventojos G. Š. namuose neteisėtai disponuojama akcizais apmokestintomis prekėmis, vasario 18-ąją Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai nuvyko tai patikrinti.

 

Vieno kambario sienoje padarytoje slėptuvėje pareigūnai rado 20 pakelių cigarečių NL NEW LINE FULL FLAVOR, 10 pakelių cigarečių PREMJER ir 100 pakelių cigarečių SAINT GEORGE, iš viso -  130 pakelių cigarečių su trečiųjų šalių banderolėmis. Tarp maišuose sudėtų įvairių daiktų ir kitų rakandų pareigūnai rado penkis vieno litro talpos ir tris pusantro litro talpos plastikinius butelius bei vieną trijų litrų talpos stiklinį indą - iš viso 12,5 litro, pilnus skysčio, turinčio spirito kvapą. Taip pat namuose rasti du trijų litrų talpos stikliniai indai ir vienas vieno litro talpos stiklinis butelis - iš viso 7 litrai, pilni skysčio turinčio specifinį naminės degtinės kvapą. Garbaus amžiaus moteris paaiškino, kad naminukę pirko iš nepažįstamo asmens, savo reikmėms. Kadangi už naminės degtinės laikymą moteris anksčiau jau buvo ne kartą bausta, tai pareigūnų neįtikino.

 

Raseinių rajono policijos komisariate pradėtos dvi administracines teisenos dėl pažeidimų, numatytų Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. ir 177 str. Dėl pažeidimų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

Šiaulių aps. VPK Raseinių r. PK informacija

 

 
 
Contact formŠios dienos vardadieniai