2021-09-19, sekmadienis, 09:59.     Šiandien Kalnujai saulė teka 07:13, leidžiasi 19:36, dienos ilgumas 12:23.

Tvarkomos viešosios erdvės vienija Gabšių kaimo gyventojus

2016-06-20, Simona Kropaitytė
Tvarkomos viešosios erdvės vienija Gabšių kaimo gyventojus

Visuomet smagu matyti laimingus ir besišypsančius kaimynus bei aplink lakstančius vaikus. To siekdama, Gabšių kaimo bendruomenė, nusprendė kurti aplinką, gražinančią Gabšių kaimo viešąsias erdves, bei plėsti laisvalaikio zonų, skirtų ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams, infrastruktūrą.

 

Įsibėgėjus projekto „Auganti bendruomenė 2016“ veikloms, Gabšių kaimo bendruomenėje buvo įgyvendintos dvi projekto iniciatyvos – „Gražinkime Gabšių kaimo viešąsias erdves“ bei „Žaidžiu saugiai“.

 

Paskutinėmis gegužės mėnesio savaitėmis prie Gabšių kaimo bendruomenės namų buvo sutvarkyta prieiga – išklotos trinkelės, sutvarkyti gėlynai, perdažyta lauko terasa bei skulptūra. Čia darbavosi, ne tik samdyti darbininkai, bet mažesniems darbams savanoriškai rinkosi ir mūsų kaimo gyventojai.

 

Netrukus buvo įgyvendinta ir antroji iniciatyva – „Žaidžiu saugiai“. Jos metu buvo įrengta žaidimų aikštelė, atitinkanti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos keliamus reikalavimus. Nauja modernia žaidimų aikštele galės naudotis įvairaus amžiaus vaikai. Aikštelės buvo sumontuota smėlio dėžė, sūpynės, karuselė ir žaidimų kompleksas su keturiais skirtingais nusileidimais.Pirmieji vaikai, išbandę naujas pramogas, nenorėjo nuo jų atsitraukti.

 

Iniciatyvos įgyvendintos remiant Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai bei Raseinių rajono savivaldybei. 

 

Contact formŠios dienos vardadieniai