2022-09-25, sekmadienis, 05:20.     Šiandien Kalnujai saulė teka 07:23, leidžiasi 19:21, dienos ilgumas 11:57.

Vertinamos gražiausiai tvarkomos rajono sodybos ir teritorijos

Vertinamos gražiausiai tvarkomos rajono sodybos ir teritorijos

Rugsėjo 8 d. prasidėjo kasmet organizuojamo konkurso – apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ antrasis etapas. Raseinių rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta vertinimo darbo grupė, kuriai vadovauja mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, apžiūrėjo seniūnijų pasiūlytas gražiausias ir geriausiai tvarkomas sodybas bei teritorijas Nemakščių, Viduklės, Paliepių, Raseinių miesto ir rajono seniūnijose.

 

Antradienį aplankyta net 16 mūsų krašto nepriekaištingai tvarkomų sodybų ir erdvių, kurios stebina išradingumu ir moderniais kūrybiniais sprendimais. Šiais metais vertinamos gražiausiai, geriausiai tvarkomos sodybos mieste, miestelyje, kaime ir vienkiemyje, taip pat gražiausiai, geriausiai tvarkoma aplinka prie bendruomenės centro, daugiabučio namo ir įmonės. Šį ketvirtadienį numatytas konkurso vertinimo darbo grupės lankymasis Šiluvos, Pagojukų, Ariogalos ir Ariogalos miesto seniūnijose.

 

   Pirmasis konkurso etapas vyko seniūnijose iki rugpjūčio 10 d. Pagrindinis konkurso tikslas - skatinti gyventojus puoselėti savo namų valdų, sodybų, kaimų, miestelių ir miestų gyvenamosios aplinkos gražinimo bei kraštovaizdžio kūrimo tradicijas, tausoti gamtos išteklius ir ugdyti kūrybingumą.

Contact form

Šios dienos vardadieniai